ManşetNvidia

Asus GeForce TUF RTX 3090 Ti’ın Fiyatı Görüntülendi! Biraz Can Acıtıyor!

Nvidia’nın GeForce RTX 3090 Ti ekran kartı aslında resmi olarak tanıtılmıştı. Fakat bu model tanıtımdan sonra ortalıkta bir süre görülmedi diyebiliriz. Bir süredir gizemli şekilde duran ekran kartından yeni haberler gelmeye başladı. Asus’un TUF model RTX 3090 Ti model ekran kartı görünce yok artık diyeceğiniz derecede yüksek fiyatıyla görüntülendi!

Asus TUF RTX 3090 Ti, 4650 Kanada Doları!

Güvenilir kaynaklardan biri olarak görülen bu Twitter hesabı Kanadalı bir perakendeciden yeni fiyat bilgilerinin ulaşıldığını iddia ediliyor. Burada Asus GeForce RTX 3090 Ti ve Asus GeForce ROG Strix LC RTX 3090 Ti gibi tepe seviye modeller bulunuyor. Buraya kadar her şey güzel fakat RTX 3090 Ti ekran kartlarının görüntülenen fiyatları gerçekten çok yüksek.

Listedekilerin Kanada doları olduğunu belirtelim, yani 4650 Kanada dolarlık TUF modelinin Amerikan doları olarak fiyatı 3600 dolar seviyelerinde kalıyor, yine oldukça yüksek bir fiyat aslında bu. Sıvı soğutmalı ROG Strix RTX 3090 Ti modeli ise 4200 Amerikan doları civarlarında bir fiyatla görülüyor. Evet RTX 3090 Ti modeli oldukça lüks bir ekran kartı, fakat bu fiyatlar gerçekten çok yüksek şu anlık!

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu