Netflix

Netflix aboneleri müjde: Sevdiğiniz içerikler iptal edilmeyecek

Netflix, Buna Bayıldım özelliğini test ediyor! Aboneler, içeriklerin iptal olmasını önleyebilir işte detaylar…

Netflix, abonelerinin zevkleri hakkında daha fazla bilgi almak ve onları tanımak için yeni Buna Bayıldım özelliğini test ediyor. Aslında bu özellik, kullanıcılar tarafından uzun süredir bekleniyordu. Çünkü şu anda mevcut olan seçenekler, içeriklerin geri dönüşleri için yetersiz kalıyordu.

Ocak ayında yayınlanan gerilim dizisi Arşive 81 eleştirmenlerden tam not almıştı. Buna rağmen dizinin ikinci sezonun gelmeyeceği iddiaları dün ortaya atıldı. Yine de platform, konuyla ilgili henüz kesin bir açıklama yapmadı. Netflix de yeni özellik sayesinde içerikler konusunda abonelerinden geri dönüş alacak. Haberin ayrıntılarına hep birlikte göz atalım.

Netflix Buna Bayıldım özelliği, içeriklerin iptal edilmesini önleyecek!

Şu an Netflix’te içerikleri izledikten sonra abonelerin geri dönüş fikirleri için Bunu sevdim ya da Bana göre değil seçenekleri mevcut. Netflix, bunlara ek olarak Buna Bayıldım adlı yeni bir seçenek getiriyor. Bu özellik, şimdilik sadece platformun masaüstü sürümde mevcut.

Şimdilik test aşamasında olan Buna Bayıldım özelliğinin tam olarak ne zaman geleceği ve diğer cihazlarda ne zaman açılacağı tam olarak bilinmiyor. Özelliğin tam olarak açılması halinde abonelerin geri dönüş fikirleri, sevilen içeriklerin iptal edilmemesi için bir kalkan olabilir. Beğenilen içeriklerin geri dönüş alması, platform için önem taşıyacak gibi görünüyor. Çünkü Netflix, artık sadece güçlü içerikleri bünyesinde barındırıyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu