DroneİncelemelerKameralarManşetTeknoloji

Fotoğraf Tutkunları Hazır Mısınız? Karfo Karacasulu Yeni Ürünlerini Görücüye Çıkartıyor!

Lansman için geri sayım yapan marka ‘sınırların ötesinde’ diyerek kullanıcılarını 14 Eylül tarihine kadar sabırsızlıkla bekletiyor. 14 Eylül 16.00 için sayım yapan fotoğraf tutkunlarının ne ile karşılaşacakları adete merak konusu oldu.


DJI Markasının Türkiye temsilcisi Karfo Karacasulu yeni ürünlerini tüketiciye Karacasulu Garantisi ile sunuyor. Gerçekleştirdiği ön lansman ile ürünlerini tanıtan marka Nikon, DJI, Pgytech, Lexar, Polaroıd gibi fotoğraf devlerinin önde gelen temsilcilerinden. Fotoğraf ve fotoğrafçılıkta yaratıcı sonuçların en büyük destekçisi olan Karfo Türkiye’de öncü olmaya devam ediyor.

Vlogların Vazgeçilmezi Olacak: Nikon Z30 

Fotoğraf devi nikon z30 için ‘Akıllı telefonunuzu rafa kaldırın ve içeriklerinizin cezbedici olmasını sağlamak için bir üst seviyedeki görüntü kalitesiyle vlog fikirlerinizi hayata geçirin. Küçük, yetenekli ve kullanımı son derece kolay olan Z 30; daha fazla ışık, daha fazla güç ve daha fazla çok yönlülük ile yaratıcılığınızın önünü açar. Bu aynasız fotoğraf makinesi, paylaşacak hikayeleri olan içerik oluşturucular için tasarlandı. Nikon Z30 Karfo Karacasulu garantisi ile tüm Türkiye’de.’ açıklamasında bulundu. Gelişmiş teknolojisi ve pratikliği ile dikkat çeken ürün içerik üreticinin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Osmo Action, Serisini Yeniliyor!

Dalış Yeryüzünde

Aksiyon severlerin tutkunu olduğu osmo action, sınırların ötesinde bir kullanıcı deneyimi sunarak kullanıcısını özgürlüğe bir adım daha yakınlaştırıyor. 16m su altı kullanımı ile denizlerin altını günyüzüne çeviren ürün, su altı kılıfı ile 60m’ye kadar kullanım sağlayarak dalış keyfini cam gibi görüntülerle taçlandırıyor.

-20° Bile Yanında

Kayak severler artık soğuk havada da kayıtta! Soğuya dayanıklı osmo action serisi tüm olumsuz koşullara karşı kendini koruma altına alıp her an yanınızda oluyor. -20° soğuk havayla bile mücadele eden action, kayak ve doğa tutkunlarını yarı yolda bırakmıyor. 

Yarı Yolda Kalmaya Son

Nerede olursan ol Osmo Action hep seninle. Geliştirilen batarya ve kayıt süresiyle beklemeye gerek kalmadan serinin keyfini sürebilirsiniz. Hem yaptığınız işlere ara vermezsiniz hemde kaydınızı yarım bırakmazsınız. 160 dakikaya kadar kayıt süresi sunan osmo action kullanıcılarını kesintisiz bir deneyime sürüklüyor. 

Kullanıcı dostu kullanım ve gelişmiş teknoloji sunan seri her an yanınızda!

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu