Akıllı Saatler

OnePlus Yeni Nord Akıllı Saatini Tanıttı!

Akıllı saat dünyasında emin adımlarla ilerleyen OnePlus yeni modeli olan Nord Akıllı saatinin lansmanını yapmak için geri sayıma geçti. Nord akıllı saatini duyuran firma rakiplerinin karşısına çok güçlü bir saat ile çıkıyor.

Teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde akıllı telefonlardan akıllı kol saatlerine kadar bir çok ürün üretildi. Üretilen Akıllı saatler insan sağlığının yardımcıları olarak kendilerini gösteriyor. Akıllı saatler sayesinde yaptığımız egzersizleri, uyku saatimizi, kalp sağlığımızı görebiliyor ve olası bir sağlık sorununda erken önlem alabiliyor.

OnePlus ise yeni modeli olan Nord Akıllı Saati ile Akıllı saat dünyasına çok güçlü geliyor. OnePlus Nord Akıllı saat’e baktığımızda are şeklinde bir ekran, kavisli gövde, belirgin çıkıntılar ve bir taç gibi görünen bir basma düğmesi ile standart bir saat tasarımına sahip görünüyor. Kayış tasarımı, saatin gri görünümüne uyan siyah renkte gösterilen basit bir silikon olarak tasarlanmış. Bunun gerçek bir akıllı saat mi yoksa bir spor bandı mı olacağına gelince, henüz farklı söylentiler mevcut. OnePlus, sunulan herhangi bir akıllı işlevsellik olmamasına rağmen mevcut OnePlus Watch’ını tanımlamak için “akıllı saat” terimini kullanmaya devam ediyor, bu nedenle Nord Watch ile benzer özelliklere sahip olabilir.

Yeni Akıllı saatini duyuran OnePlus bu ayın sonunda veya Ekim ayınında başında lansmanını yapması bekleniyor. Yeni model Nord modeli olacağı için ucuz olması bekleniyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu