ManşetTwitterUygulama

Twitter’ın Genel Merkezinde Uyuyacak!

DÜZELENE KADAR BURADA UYUYACAĞIM

Elon Musk, önceki günlerde yaptığı sosyal medya paylaşımında Twitter “düzelene” kadar sürekli olarak şirketin San Francisco’daki merkezinde uyuyacağını söyledi.

Musk, pazartesi sabahı saat 6.14’te attığı tweet’te “Bütün gece Twitter San Francisco merkezindeydim” dedi. Musk, “Kuruluş düzelene kadar burada çalışacak ve uyuyacağım” ifadesini kullandı.

Musk’ın ofiste uyuma kararı, geçtiğimiz perşembe günü Twitter çalışanlarına şirketin evden çalışma politikasını geri çektiğinin ve herkesin “acil olarak” haftada 80 saat çalışmasının beklendiğinin söylenmesiyle geldi.

Ofiste uyuma paylaşımı, Twitter’ın Android akıllı telefon uygulaması üzerinde çalışan yazılım geliştirici Eric Frohnhoefer’a yönelikti. Frohnhoefer pazar günü öğleden sonra sosyal ağın bazı ülkelerde neden yavaş çalıştığıyla ilgili Musk’la alenen ters düşmüştü.

115 milyon takipçisinin gözü önünde yaklaşık bir gün süren tartışmanın ardından ve “Burada uyuyorum” tweet’inin üzerinden iki saat geçmeden Musk, Frohnhoefer’ı kovduğunu tweet’ledi.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu