Hakkımızda

Bilişim Danışmanı, 2021 yılında Yiğit holding tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji, bilim, uygulama ve oyun haberlerini, herkesin anlayabileceği bir dil ile okuyucularına sunar. Öncelikli amacı teknolojik ürün incelemeleri sunmak, bilim alanındaki gelişmeleri takip etmek, hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan ve neredeyse her gün kullandığımız uygulamalar ve oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video ve haber incelemeleri yapar. Yalnızca gerekli bilgileri vererek, okuyucularını teknik bilgiler ile donatmanın yanı sıra teknoloji dünyasındaki gelişmeleri yalın hali ile sizlerle buluşturur. Bilişim danışmanı okuyucularını her türlü teknolojik konuda bilgilendirmeyi hedeflemektedir. Her gün değişen ve gelişen dünyada Bilişim Danışmanı okuyucularına teknolojik gelişmeler, yeni haberler ve video incelemelerini bir arada sunarak teknolojik dünya ve bilişim konularında okuyucular ve teknoloji arasında köprü kurar. Teknoloji konusunda gözünüz kulağınız olmak üzere çıkılan bu yolda kullanıcıları yalın bir dil ile bilinçlendirmeyi amaç edindik.

İkinci amaç olarak, gelişen dünya üzerinde kullanıcılarına uzaktan, kendi ilgilerine uygun bir şekilde haber yazma ve köşe yazarlığı yapma imkanı sunar. Kullanıcılarımıza kariyerlerine yön verme ve habercilik anlamında doğru bilgilerle mecramıza kazandırma imkanı sunarız.

Bilişim Danışmanı, tarafsız bir teknoloji haber portalıdır ve içeriklerini kendi yazar kadrosu bünyesinde üretmektedir. Bunun yanı sıra gerçek haber yazarlığı ile ilgilenen kullanıcıları ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Yazar olmak isteyen kullanıcılarımız Yiğit Holding tarafından belirlenen ücret karşılığında, ilgi duydukları makaleler, video içerikleri, bilim haberleri, teknolojik haberler, uygulama haberleri, bilişim haberleri, ürün ve oyun incelemeleri gibi alanda içerikler üreterek bilgi ve deneyimlerini büyük kitlelere ulaştırabilirler. Yiğit Holding dürüst haber anlayışına dayanan bir haber portalı olmayı hedefler. Kullanıcılarımız ürettikleri içerikler üzerinden deneyimlerini paylaşarak para kazanabilir ve fikirleri ile diğer kullanıcıları bilgilendirebilir, ilham olabilirler. Bilişim Danışmanı doğru bilgiye erişim ve paylaşımı hedefleyen bir portal olmayı amaç edinir. Bunun yanı sıra doğru haber okumak için Bilişim Danışmanını tercih eden okuyucular, teknoloji alanında ilgi duyduğu makaleleri, haberleri ve videoları, sürekli güncellenen içerikleri ve teknoloji dünyasındaki gelişmeleri ücretsiz olarak takip edebilirler. 

Bilişim Danışmanı ekibi ile iletişime geçmek için;

info@wmw.com.tr

e-posta adresini kullanabilirsiniz. 

Daha detaylı ulaşım bilgileri için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu